Po wdrożeniu Twojego planu żywienia, utrzymujemy kontakt i na bieżąco reagujemy na zmiany w Twoim samopoczuciu, wynikach i stylu życia. Regularnie subiektywnie - energia, trawienie, apetyt - oraz obiektywnie - pomiar składu ciała, kontrolne badania - analizujemy efekty diety i w razie potrzeby wprowadzamy zmiany w rozkładzie makro- i mikroelementów, suplementacji oraz strukturze posiłków, żebyśmy mogli w pełni świadomie wykorzystać Twój potencjał.
Ponadto, stawiam na Twoją edukację. Chcę, żebyś miał pełną świadomość z korzyści oraz potrzeby wprowadzania poszczególnych zmian w nawykach żywieniowych - wierzę, że zrozumienie sensu diety pomoże Ci w motywacji i zrealizowaniu celu w 100 procentach.